Vyhledávač letenek

Levné letenky do Vietnamu ⇆ Hanoj z Budapeště (a zpět) 9 690,- Kč

Hanoj je nejenom hlavním městem Vietnamu, ale je také významným politickým, stejně jako hospodářským i kulturním centrem celé země. Najdeme ho na severu země, na rozloze necelých 3 350 kilometrů čtverečných.  A právě jeho velikost dává tušit, že toho právě nám jako turistům dokáže nabídnout více než dost. Pokud pomineme tradiční lákadla, jako je kultura či zajímavá strava, nadchnou zcela určitě také památky. Mezi zajímavé patří třeba Chrám literatury, Ho Či Minovo mausoleum, Dům opery, nebo něco z moderní historie. A to nejvyšší budova země, Keangnam Hanoi Landmark Tower.

Navštívit Hanoj není zase až tak složité, ani drahé. Stačí zvolit správnou kombinaci cesty. Z Budapešti se prostřednictvím KLM Royal Dutch Airlines dostanete do Amsterdamu, kde přesednete na let do Kantonu se společností China Southern Airlines. Zde už na vás bude čekat letadlo stejných aerolinek, které vás dopraví přímo do Hanoje. A to vše nejenom tam, ale i zpět za cenu jenom 9 690 Kč. Stačí pouze letět v termínu od 31.10.2016 do 27.12.2016.

China Southern Airlines letenky, Hanoj letenky, KLM Royal Dutch Airlines, Levné letenky od Letušky, Pelikán letenky, Vietnam letenky

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *