Vyhledávač letenek

Levné letenky do Thajska ⇆ Phuket z Prahy (a zpět) 13 310,- Kč

Thajsko je považováno za vyhledávanou exotickou zemi nejenom pro svou polohu, ale i odlišnou kulturu, či příjemné podnebí. Jedním z nejvíce vyhledávaných míst je ostrov Phuket, ležící v Andamanském moři v oblasti jihozápadního Thajska. Nejenom, že turistům nabídne úchvatné pláže, jako Patong Beach, Karon beach a Kata Beach. Je také plný nádherné přírody, stejně jako úchvatných památek. Uchvátí nejenom téměř všudypřítomný Buddha, ale i chrámy jako Wat Chalong či Put Jaw.

Navštívit tuto destinaci už není tak nedostupné, jako tomu bylo v minulosti. Rozhodnete-li se poznat ostrov v termínu od 28.6.2016 do 20.10.2016, máte jedinečnou možnost dosáhnout na zpáteční letenku za cenu pouhých 12 310 Kč. Nabízí je letecká společnost Aeroflot Russia Airlines, která nabízí let z Prahy do Moskvy a odtud už přímo na Phuket. Jelikož jde o let zpáteční, dostanete se domů ve zvolený termín, stejnou trasou, jako při cestě tam.

Aeroflot Russia Airlines letenky, Letenky z Prahy, Levné letenky od Letušky, Pelikán letenky, Phuket letenky, Thajsko letenky

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *