Vyhledávač letenek

Levné letenky do Švédska ⇆ Stockholm z Vídně (a zpět) 2 490,- Kč

Severské země jsou v poslední době hitem. Jednou z oblíbených je určitě Švédsko, konkrétně potom jeho hlavní město Stockholm. To kromě své bohaté historie nabídne i velké množství úchvatných míst. Tři jsou zapsány na seznam UNESCO, a to konkrétně Drottningholmský palác, lesní krematorium a hřbitov Skogskyrkogarden, nebo Birka, což je velmi významné obchodní středisko. Město však nadchne i zajímavou kulturou, ve spojení s různými muzei a galeriemi.

Navštívit Švédsko může být nejenom jednoduché a levné, ale může to být i celkově pohodlné. Stačí jenom využít nabídku aerolinek Air Berlin. Ty si pro zájemce připravily přímý let na trase Vídeň – Stockholm a zpět. Cena daného letu, včetně cesty zpět, je jenom 2 490 korun českých. Pro získání této ceny stačí jediné. Podniknout váš neopakovatelný výlet v termínu 23.8.2016 do 31.3.2017. Můžete tak vyrazit během léta, tak i v době, kdy na vlastní kůži zažijete místní zimu.

Air Berlin letenky, Letenky z Vídně, Levné letenky od Letušky, Pelikán letenky, Stockholm letenky, Švédsko letenky

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenky-levne-online.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *