Vyhledávač letenek

Levné letenky do Řecka – Kréta za 1 764,- Kč

Řecko je nejenom oblíbeným místem pro dovolenou. Jedná se i o lokalitu, která nabídne mnoho zajímavých krás. Jednou z lákavých destinací je Kréta. Největší řecký ostrov, který neláká jenom na příjemné teploty a krásné pláže. Zaujme i mnoha unikátními místy. Je to třeba velká soutěska s názvem Samaria, první zákoník Gorty, který je vytesaný do kamene, nebo třeba úchvatný přístav v benátském stylu, který nese označení Rethymno.

Toto je jenom zlomek lákadel, které Kréta přináší. A nyní se k nim přidá i další. A to levné letenky. Ty lze pořídit už za cenu 1 764 korun českých. Jde o let z letiště ve Vídni, které není pro Čechy nijak výrazně vzdálené. Za tuto cenu se na tento řecký ostrov rozhodla létat populární nízkonákladová společnost Ryan Air. A kdy je cena k dispozici? I když je termín kratší, je doslova v ideální dobu. A to v oblíbeném měsíci červnu, konkrétně potom v termínu od 8.6.2018 do 13.6.2018.

Kréta letenky, Letenky z Vídně, Pelikán letenky, Řecko letenky, Ryan Air letenky

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenky-levne-online.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *