Vyhledávač letenek

Levné letenky do Itálie ⇆ Milán z Ostravy (a zpět) 422,- Kč

Jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v Evropě je Itálie. Cesta autem nebo autobusem však není ani pohodlná, ani levná. Jasně ji trumfne doprava letecká. S jedinečnými cenami svých zpátečních letenek přichází známá nízkonákladová společnost Ryan Air. Ta nabízí zpáteční let z Ostravy do Milána za ceny, které začínají už na částce 422 korun za obousměrnou letenku.

Jedná se o let přímý, bez jakýchkoliv přestupů. To platí jak o cestě do Itálie, tak i o samotném návratu zpět do ČR. Tato výjimečná nabídka potěší i svou délkou platnosti. Kdo chce Itálii navštívit z důvodu prohlídky zajímavých památek, toho potěší i řada jarních termínů. Akce začíná platit už 8.3.2018. Zklamáni však nebudou ani ti, kteří si tuto zemi vyberou jako cíl odpočinkové dovolené. Létat takto levně bude možné téměř půl roku. A to až do 30.8.2018 I v případě hlavní sezony se vyplatí tento rok do Itálie letět.

Itálie letenky, Milán letenky, Pelikán letenky, Ryan Air letenky

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenky-levne-online.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *