Vyhledávač letenek

Levné letenky do Emirátů ⇆ Dubaj z Prahy (a zpět) 5 590,- Kč

Spojené arabské emiráty jsou lákavou destinací hlavně pro exotickou dovolenou. Rozhodně nemusíme připomínat, že nejvíce dominuje Dubaj. Lokalita, která nadchne především luxusem, který je patrný na každém kroku. Přidáme-li k tomu i prestižní hotely, nádherné pláže, stejně jako například i řadu památek jako Dubai Fort či Šindaga, bude i vám jasné, že se na tomto místě nudit nebudete. A i když oplývá luxusem, podívat se sem nemusí být nijak finančně nedostupné.

Stačí k tomu jediné. Využít nabídku aerolinek Ukraine International Airlines. Ty si pro všechny zájemce připravily let z Prahy do Dubaje za cenu, která nemá konkurenci. Pokud poletíte v termínu od 19.8.2016 do 28.2.2017, zaplatíte jenom 5 590 Kč. Mluvíme samozřejmě o zpátečním letu s pouze jedním přestupem. Z Prahy zamíříte do Kyjeva, kde přesednete na přímý spoj do Dubaje. Zpět se letí stejně jednoduchou a stejně rychlou a pohodlnou trasou.

Dubaj letenky, Letenky z Prahy, Levné letenky od Letušky, Pelikán letenky, Spojené Arabské Emiráty letenky, Ukraine Intl

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *