Vyhledávač letenek

Levné letenky do Emirátů ⇆ Dubaj z Prahy (a zpět) 5 890,- Kč

Spojené arabské emiráty jsou považovány za oblíbenou exotickou destinaci, která jasně ukazuje, co vše je možné, pokud jsou v zemi peníze. Skvělým příkladem je v tomto směru i Dubaj, který je jedním z nejnavštěvovanějších měst. Právě díky všudypřítomným penězům nabídne celou řadu unikátních lákadel. Patří sem luxusní hotely, krytá sjezdovka, nejvyšší budova  Burdž Chalífa či uměle vybudované ostrovy. Nechybí ale ani historické památky, jako pevnost Dubai Fort, stejně jako čtvrti Bastakia Quarter a Deira.

Navštívit Dubaj nikdy nebylo jednodušší a jenom těžko se vám to povede i levněji. Našli jsme pro vás zpáteční letenky za cenu pouhých 5 890 Kč. Letí se z Prahy do Kyjeva, kde přestoupíte na letadlo, které již přistane v samotném Dubaji. Pokud tuto kombinaci uskutečníte kdykoliv v termínu od 23.7.2016 do 28.2.2017, zmíněná cena vás zcela určitě nemine. S nákupem si pospěšte, jelikož z důvodu obliby se místa v letadle postupně plní.

Dubaj letenky, Letenky z Prahy, Levné letenky od Letušky, Pelikán letenky, Spojené Arabské Emiráty letenky, Ukraine Intl

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *